dnes je 26.2.2024

Input:

Dotaz: Pověření zaměstnance školy

16.8.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Dobrý den,

je možné, v případě omezení vstupu zákonných zástupců do budovy školy na základě opatření MZDR, vlády, pověřit přebíráním dětí při ranním příchodu do MŠ u vchodu do budovy nebo předáváním při odchodu, nepedagogického zaměstnance školy?

Předem Vám děkuji za odpověď.

Odpověď:

podle ustanovení § 5 odst. 1 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, právnická osoba, která vykonává činnost mateřské školy,

Nahrávám...
Nahrávám...