dnes je 22.5.2024

Input:

Dotaz: Doložení očkovacího průkazu při přijímání dítěte do MŠ.

27.5.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je zákonný zástupce povinen při přijímání dítěte do MŠ předložit očkovací průkaz i v případě, kdy lékař potvrdí, že se dítě podrobilo stanoveným pravidelným očkováním?

Odpověď:

Podle ustanovení § 50 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, ve znění pozdějších předpisů, může mateřská škola přijmout pouze dítě, které se podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, má doklad, že je proti nákaze imunní nebo se nemůže

Nahrávám...
Nahrávám...