dnes je 22.2.2024

Input:

Dotaz: heterogenní třídy v MŠ

21.2.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jak inspekce posuzuje heterogenní třídy, když je teď povinná předškolní docházka v posledním ročníku předškolního vzdělávání?

Nepožaduje inspekce spíše oddělenou třídu pouze s dětmi od 5 do 6-7 let, aby děti s povinnou docházkou byly v jedné - homogenní třídě?

Odpověď:

Zařazování dětí do tříd je plně v kompetenci ředitele mateřské školy. Podle ustanovení § 1a odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů: „do jedné

Nahrávám...
Nahrávám...