dnes je 22.5.2024

Input:

Dotaz: Individuální vzdělávání

29.11.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Prosím o informaci, zda dítě ze soukromé mateřské školy může jít na ověřování znalostí do jakékoliv státní školy?

Komu pak výsledek ověřování a zápis z něho mateřská škola, která ověřovala, dokladuje? Té soukromé MŠ?

Odpověď:

Zákonný zástupce využil své možnosti danou ustanovením § 34a odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a přihlásil své dítě

Nahrávám...
Nahrávám...