dnes je 21.2.2024

Input:

Dotaz: Konkurs

27.3.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsem ředitelkou školy a k 31.7.2020 mi končí funkční období. Zřizovatel vyhlásil konkurs. Pokud se do konkursu nepřihlásím a ani jiný uchazeč, jak by měl zřizovatel dále právně postupovat?

Odpověď:

Zřizovatel má právo v souladu s ustanovením § 166 odst. 3 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v období od začátku šestého měsíce do konce čtvrtého měsíce před uplynutím

Nahrávám...
Nahrávám...