dnes je 22.2.2024

Input:

Dotaz: Kvalifikační studium

4.8.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsem ředitelkou a zároveň zřizovatelkou soukromé mateřské školy. Platí i pro mě, že si musím udělat Kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení nebo je to platné pro školky zřizované krajem, obcí atd.?

Odpověď:

Předpoklady pro výkon činnosti ředitele školy upravuje ustanovení § 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Pouze ředitelům škol zřizovaných Ministerstvem

Nahrávám...
Nahrávám...