dnes je 16.7.2024

Input:

Dotaz: Platnost vnitřních směrnic

20.2.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Protože jsem ve funkci krátce, postupně přepisuji, aktualizuji všechny směrnice, vytvářím ty, co chybí. Jak je to s daty? Musí být směrnice platná vždy se začátkem školního nebo kalendářního roku?

Odpověď:

ustanovení § 305 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, nastavuje pravidla pro tvorbu vnitřních předpisů v oblasti pracovního práva. Nicméně pro tvorbu interních normativních aktů můžeme zde uvedená pravidla použít

Nahrávám...
Nahrávám...