dnes je 22.2.2024

Input:

Dotaz: Zřízení školské rady

21.10.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Chtěla bych se zeptat, zda školskou radu je povinna zřídit i mateřská škola?

Odpověď:

podle ustanovení § 167 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, se školská rada zřizuje při základních, středních a vyšších odborných školách. Nezřizuje se tedy u mateřských škol.

Nahrávám...
Nahrávám...